KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12211472

nr 1221 1472

Jan Dahlin

(f. 1933), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad 1963. Olja på duk, 88x68 cm

Jan Dahlin, svensk bildkonstnär född 1933.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:25:35

28/11 21:11:29 1      Vinnande bud

Jan Dahlin

Läs mer om Jan Dahlin